#1 Novinky » Spuštění webu firmy Dobrý cider - nápoj pro fajnšmekry » 2011-04-19 12:19:11

Strategy.cz
Odpovědi: 3

Firma Dobrý cider, která se zabývá dovozem a prodejem prémiového točeného cideru pro restaurace, kluby a ostatní provozy na českém trhu, spouští zcela nový web www.dobrycider.cz, na kterém se dozvíte vše o této nové firmě, o cideru a o možnostech spolupráce.
Na webu Dobrý cider najdete ve svěžím a moderním designu veškeré informace pro firmy, které by měly zájem o spolupráci, ale i informace pro běžné uživatele, vše, co se týká cideru, jeho historie a současnosti, najdete zde i Svět cideru - klub milovníků cideru, soutěže, novinky a mnoho dalšího.
Firma Dobrý cider dováží v současné době na český trh produkty anglické rodinné firmy Aspall a dováží je jak v sudech, tedy v té nejlepší kvalitě, tak v lahvích. Cidery této firmy patří ke špičce v sortimentu ciderů v  Anglii i západní Evropě.
„Každému spolupracujícímu podniku poskytneme možnost nabídnout zákazníkům zcela nový točený nápoj s velkou schopností konkurovat ostatním zavedeným nápojům, zároveň i perfektní podporu prodeje a špičkový servis", říká o firmě její majitel Vojtěch Čížek.

Pro český trh firma Dobrý cider přiváží první dva druhy těchto ciderů – Aspall Draught (suchý cider lehce slámové barvy s květinovo-jablečným aroma a s plnou chutí čerstvě lisovaných jablek a obsahem alkoholu 4,6%) a Aspall Perronelle´s Blush (středně suchý, tmavě červený cider s jemnou příchutí ostružin a lesního ovoce a obsahem alkoholu 5,4%).
Cider je pravděpodobně jeden z nejstarších alkoholických nápojů vyráběných člověkem. Jedná se o zkvašený jablečný mošt s různými vlastnostmi, které se liší u každého výrobce. Cidery mohou být suché i sladké, bez bublinek i perlivé, s různým obsahem alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Tento nápoj je dobře zavedeným a oblíbeným pitím v celé západní Evropě i v dalších zemích světa.
Dle průzkumů z českého trhu mají velký potenciál směle konkurovat vínu i pivu, zvláště v letních měsících.

V případě dotazů či doplňujících informací se obraťte na: Robert Friede, Telefon 775 301 610, mail: robert.friede@dobrycider.cz

www.dobrycider.cz
http://www.facebook.com/DOBRÝ CIDER

Zápatí

Založeno na FluxBB 1.5.8 | CZ a SK